czwartek, 8 listopada 2012

Arrinera w budowie, inwestor wyłoży 15 000 000 $?

Moje obawy okazały się nieuzasadnione, jednak podali comiesięczny raport o stanie prac nad Arrinerą. A w nim warte uwagi takie punkty jak rozpoczęcie montażu kabiny supersamochodu w skali 1:1 oraz prowadzenie "prac konstrukcyjnych i przygotowawczych do rozpoczęcia budowy ramy".

Kolejny punkt mogący budzić większe emocje, to... 15 000 000 dolarów. Tyle zamierza ponoć dołożyć do projektu Arrinera tajemniczy kontrahent finansowy z Kuwejtu, o którym była mowa w raporcie za wrzesień. Arrinera Automotive twierdzi, że otrzymała projekt umowy inwestycyjnej.
Trzeba jednak zachować zdrowy sceptycyzm - w historii projektu miał być już poważny inwestor z Chin i sprawa zupełnie ucichła. Jedynym efektem było krótkotrwałe wywindowanie kursu akcji Veno na niebotyczne poziomy.

A co z limitowaną serią "33" Hussaryi? Wygląda na to, że prace nad designem zarówno nadwozia, jak i wnętrza wreszcie ukończono. Na razie dowiadujemy się tylko tyle, że "33" będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Ich ostateczny wybór nastąpi w listopadzie. Za lakiery będzie odpowiedzialny renomowany koncern PPG Industries (http://www.ppg.com). Firma ta w Polsce znana jest m.in. jako właściciel Polifarbu Cieszyn czy marki farb Dekoral.

Jest też trochę informacji, które zainteresują miłośników samochodowych gier komputerowych oraz kolejne obwieszczenia o złożeniu pozwów przeciw Balkanowi i wydawcy jego videobloga (który to już raz to "złożenie"? pogubiłem się...)

Cały raport dostępny na oficjalnym blogu Arrinery pod adresem:

http://arrinera.blogspot.com/2012/11/najwazniejsze-wydarzenia-w-spoce.html


Arrinera ciągle jeszcze w świecie kolorów i renderów. 
Czas najwyższy na pokazanie światu choćby śrubki...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz