środa, 7 listopada 2012

Listopadowe newsy: czy to już wszystko?

Dziś AA opublikowała na swoim blogu aż 3 "newsy". Cudzysłów nieprzypadkowo, albowiem z nowością informacje te mają niewiele wspólnego, a wyglądają raczej na typowe zapchajdziury. Ciekawe czy spółka zamierza jeszcze opublikować tradycyjny raport miesięczny z postępów prac, czy też mam rozumieć że to już wszystko... I czy to "wszystko" oznacza marazm czy - z jakichś istotnych powodów biznesowych - odsunięcie w czasie publikacji bardziej wstrząsających newsów.

Pierwszy wpis to kolejny fragment raportu z badań aerodynamicznych Hussaryi, zakończonych w lipcu. Nasz potencjalny producent supersamochodu chwali się m.in. ukształtowaniem wlotów powietrza, które "zostały specjalnie zaprojektowane, aby następował efekt doładowania dynamicznego w czasie jazdy". Mam nadzieję, że nie skończy się na doładowanych rysunkach.

http://arrinera.blogspot.com/2012/11/badania-aerodynamiczne-arrinery.html

W drugim wpisie, przy odrobinie znajomości rosyjskiego, możemy zapoznać się z pełną dokumentacją rejestracji znaku towarowego Arrinera w Rosji. Fascynująca lektura ;-)

http://arrinera.blogspot.com/2012/11/rejestracja-znaku-towarowego-arrinera-w.html

Trzeci wpis to również dokumentacja - tym razem unijnego certyfikatu wzoru przemysłowego nadwozia Arrinera Hussarya. Wzór był zarejestrowany w sierpniu br. Z ciekawostek - zauważyłem tutaj kilka nieco innych niż na dotychczasowych renderach, ujęć nadwozia Hussaryi. Jeśli, ktoś nadal twierdzi, że to auto jest kopią Lamborghini lub Lamborghini i Czegoś-tam, powinien czym prędzej udać się do okulisty, względnie psychologa.

http://arrinera.blogspot.com/2012/11/certyfikat-wzoru-przemysowego-nadwozie.htmlRendery Hussaryi z dokumentacji wzoru przemysłowego zarejestrowanego w Urzędzie Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego - Office for Harmonization in the Internal Market (OHIM)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz