środa, 29 sierpnia 2012

Arrinera na Arena MotoShow w Gliwicach 1 września! --- [aktualizacja]

Niestety, zamieszczona wcześniej informacja nie została potwierdzona przez Arrinera Automotive S.A. Arrinery na pokazach w Gliwicach nie będzie. 

Wszystko wygląda więc na klasyczną ściemę organizatorów, obliczoną na darmową reklamę i przyciągnięcie publiczności. Oto wyjaśnienie AA zamieszczone na facebooku:

Arrinera Automotive S.A. Organizator imprezy Arena MotorShow zapytał nas o możliwość wystawienia prototypu Arrinery podczas tej imprezy. Został przez nas poinformowany, że nie będzie takiej możliwości. Dlatego też nie mamy pojęcia dlaczego na stronie organizatora pojawiła się informacja o pokazie Arrinery podczas imprezy.


--------------------------------------------------------------------

Już 1 września będzie można obejrzeć prototyp Arrinery w czasie V Arena Motoshow w Gliwicach. Jakby nie patrzeć, będzie to pierwszy publiczny pokaz AH1, dostępny dla każdego. Impreza odbędzie się terenie gliwickiego CH Arena.Jak informują organizatorzy: "W strefie prezentacyjnej pokazana będzie oferta lokalnych dealerów samochodowych oraz zostanie umieszczona podstrefa "przyszłości", gdzie zaprezentujemy bolidy skonstruowane przez studentów Politechniki Śląskiej (Silesia Greenpower) oraz prototyp supersamochodu Arrinera."

Przypomnę tylko, że 2 września oficjalny start budowy kompleksu hal produkcyjno-magazynowych "Portowa 74",  firmowanych przez SILS Centre Gliwice, potencjalnego producenta Arrinery Hussarya. Czyżby pokaz AH1 nawiązywał do tego wydarzenia?

Ciekawe, czy i kto ze strony firmy pojawi się na imprezie. Byłaby okazja do zadania wielu pytań...

źródło:
http://omko.pl/imprezy/842/arena-motoshow-gliwice
http://www.arena-gliwice.pl/aktualnosci/14/52/ARENA-MOTO-SHOW---1-wrzesnia-2012-

2 komentarze:

 1. Produkcja tego auta miała ruszyć już w 2008 roku.
  Spoko - wyślę tam kuzyna i obczai ten prototyp.
  Mam nadzieje że tym razem nie będą go musieli przywozić lawetą i przepychać pod płot:-p
  tylko zobaczy się go poruszającego się o własnych siłach.
  Czy ruszy budowa hal i będzie tam w przyszłości produkowane to auto?
  Do puki nie zobaczę to nie uwierzę.
  Na razie słowa prezesa nie pokrywały się z rzeczywistością.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No, o własnych silach to on już jeździł w zeszłym roku i to po drogach publicznych... Ciekawe, czy będzie można zająć miejsce w kabinie.

  OdpowiedzUsuń