czwartek, 9 sierpnia 2012

Kolorujemy rendery (część 1)

Jak czytamy w sierpniowej porcji informacji o postępach w budowie Hussaryi, przedstawiciele producenta i renomowanej  firmy od lakierów będą wybierać unikalne kolory dla polskiego supersamochodu. W oczekiwaniu na wyniki próbnych natrysków na modelach i panelach, postanowiłem zupełnie prywatnie natrysnąć sobie na rendery upublicznione niedawno przez firmę, żeby zobaczyć w jakim kolorze Arrinerze będzie najbardziej do maski ;-). Poniżej kilka wybranych prób.

Mnie - ku mojemu własnemu zaskoczeniu - najbardziej przypadła do gustu ta butelkowa zieleń. W sumie tradycyjny, klasyczny kolor brytyjskich samochodów sportowych, więc może miałby wzięcie na Wyspach :-) Drugie miejsce burgund. Potem czarny z minimalnym odcieniem brązu i na ostatnim miejscu złocistożółty.

A jakie jest wasze zdanie?

6 komentarzy:

 1. zielona butelkowa husaria... Bez jaj. Czarna wygląda zajebiście,a gdyby dodać czerwone wstawki, byłaby porywająca.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak tylko wtedy wyglądałaby kolorystycznie jak Noble M600 i znowu byłby krzyk dzieciarni i balkonów , że coś skopiowane

  http://www.noblecars.com/hi-res

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł z tym blogiem i z tym kolorowaniem.
  Gratuluję.
  Czarny i złoty super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za opinię, to dopiero początek i mam nadzieję, że jeszcze zdarzy mi się wrzucić coś interesującego. Niech tylko firma robi swoje, w pozytywnym sensie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uprzedzam, że będę bezwzględnie usuwał głupawe, nic nie wnoszące posty typu "złodzieje, naciągacze buhahaha", tak jak to zrobiłem przed chwilą :-). Po drugie to nie jest blog poświęcony biznesowej stronie projektu. Autorom tego typu wynurzeń polecam następujące destynacje:

  1) piaskownica
  2) fora na onet.pl lub interia.pl
  3) dla bardziej wymagających i może nawet chcących napisać coś interesującego -

  forum Veno na bankier.pl:

  http://www.bankier.pl/forum/forum_o_veno,6,21,10000000488.html

  i forum VENO na parkiet.com:
  http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=178319&postdays=0&postorder=asc&start=1260&sid=8305f77e096752a5e592d62ce38b32f2

  OdpowiedzUsuń
 6. czarny wygląda kozacko
  żółty także agresywnie
  zrób więcej kolorów np. czerwona krwista czerwień albo biały perła :)

  OdpowiedzUsuń